Критики, в том числе и российские, называют группу «Щастя» «местным ответом Pixies». Фронтмен команды Дима Остроушко скромничает: «Мы играем инди. Но внутри инди столько стилей, элементы которых мы используем, что можно запутаться. Но ближе других — пост-панк, панк, нойз и шугейзинг».
Известна теория о том, что музыка является средством общения людей через выражение чувств. С философской точки зрения, музыка рассматривается как самодостаточный феномен эстетического взаимодействия человека с миром. Об этом, а также о других предназначениях музыкального творчества группы "Щастя" на этих страница.

> Гурт "Щастя" > Преса

 

Фото
Історія
Новини
Преса
Рецензіі
 

Преса

Трохи щастя за 1500 доларів
АРТ-КЛУБ "44"
Грустное добро
"ЩАСТЯ" Є... ЙЕ, ЙЕ!
Чи ти вже думаєш про..?
Концерт груп "Щастя" і "Годо" у Ляльці
"Щастя" есть, его не может не быть!
Соліст групи "Щастя" з офіційним візитом відвідав Чернівецьке представництво групи "БТ"
?PIENSAS YA EL AMOR?
Группа "Щастя" выпустит альбом на Северном полюсе?
Шум счастья
Смурне "Щастя"

Концерт груп "Щастя" і "Годо" у Ляльці

Незалежним журналістам сайту ROCK.LVIV.UA вдалось побувати на непоганому концерті. Виступала київська (і маловідома у Львові) група "Щастя" та львівська (не знаю на скільки відома у Києві, зате досить відома у Львові) група "Годо". Перед лялькою зібралась кількість людей, котрої, по-моєму, не було видно видно під Лялькою ще з старих часів. І це не зважаючи на те, що без флаєра вхід коштував 25 грн. Зате з флаєром 10 грн.Так от, що ж таке "Щастя"?

Група "Щастя" вирізняється серед інших груп тим, що їхнього вокаліста звати Дмитро (чи Данило). Склад стандартний (вокал, гітара, бас, барабани). Музика хороша, але я сподівався почути більше радості та менше депресії. Особисто я трошки розчарувався в "Щасті". Хоча не перестаю любити їхні пісні "Продавала Горішки" та "Подаруй Мені Місто". Хворий (з "Beatlejuice") казав колись що "Щастя" косить під "Pixies". Вокаліст Дмитро (чи то Денис) підтвердив це. Він сказав що це одна з їхніх улюблених груп. Він назвав ще багато інших, але я не розчув. Треба менше пива пити. На дурне запитання про назву групи вокаліст відповів щось таке ж дурне, типу "Нормальна прикольна назва"… На питання "Як вам у Львові?" відповів "Супер. Хороше місто. Гарні дівчата". Це комплімент нашому місту?… :) Довше з ним поговорити не вдалось, бо вони кудись спішили. Так і втікло наше щастя.

Думаю, що варто згадати про те, що коли у вокаліста "Щастя" брала інтерв'ю якась дівчина, її відволік Піпс (щоб я міг поговорити з вокалістом). Піпс взяв в дівчини інтерв'ю, домашній телефон, вияснив, як звати і де працює… Тобто набагато більше чим я встиг запитати в "Щасливого" вокаліста. :))

Потім було "Годо".

Тут я зрозумів, що таке депресія. Мабуть львівська молодь віддає перевагу дипресивному способу життя… :). От якщо "Щастя" мене розчарувало, то "Годо" скорше навпаки. Я чомусь раніше думав що це щось нудне і безголосе. Виявилось що не нудне! Я перший раз почув "Годо" і мені досить таки сподобалось. Правда вокаліст там не потрібен, я не знаю, для чого він там. Я слухав не вокал а клавіші. Синтезатор дуже прикольно булькав! А ще, в Ляльці взагалі не реально розібрати якісь слова. І особливо в "Годо".

Доречі, на "Годо" було набагато більше народу чим на "Щасті". Чи то молоді просто не цікаво, чи вони вже сто раз чули це "Щастя" і взагалі не треба їм того "Щастя"?… Люди відривались і ковбасились під депресивні звуки "Годо".

Варто згадати і те, що Годошники переспівали відому пісню групи "Radiohead" - "Creep" на українській мові. Було б цікаво дізнатись, як вони її переклали.

Відірватись на концерті мені не вдалось. Після концерту почалось якесь течно-паті. На нього лишилось багато народу, а ми звідти звалили піддавшись депресії.
 

Преса

Концерт груп "Щастя" і "Годо" у Ляльці
Незалежним журналістам сайту ROCK.LVIV.UA вдалось побувати на непоганому концерті. Виступала київська (і..
Чи ти вже думаєш про..?
Інтерв'ю з приводу презентації дебютного альбому ?PIENSAS YA EL AMOR?Про Щастя ми згадували вже неодноразово...
"Щастя" есть, его не может не быть!
Новичкам везёт. Просто они осознают, что это везение лишь спустя некоторое время, а поначалу им кажется, что..
"ЩАСТЯ" Є... ЙЕ, ЙЕ!
Інтерв'ю з Дмитром ОстроушкомДмитро Остроушко: Привіт, а як ти думаєш?А: Ха-ха! Думаю, дуже добре. Ти кажеш,..
Смурне "Щастя"
Якщо усі ми дуже напружимось і спробуємо згадати повноцінні клубні концерти гурту Щастя за останні 2 роки, то..
Шум счастья
Вадим КуліковНесмотря на нестабильную ситуацию в восточных странах и растущие цены на недвижимость, в мире..
?PIENSAS YA EL AMOR?
Гурт «Щастя» співає нещасним голосом свого лідера Дмитра Остроушка невеселих пісень. Подекуди навіть злих,..
АРТ-КЛУБ "44"
Афіша, Женя ГорожанкинаКонцерт группы "Щастя" похож на футбол. Из игры в игру - одни и те же участники..
Трохи щастя за 1500 доларів
Вперше за історію українського шоу-бізу на небосхилі з’явився якісний альбом колективу, який грає..
Группа "Щастя" выпустит альбом на Северном полюсе?
Группа «Щастя» давно и по праву признана одной из самых ярких команд среднего поколения наших рокеров,..
Соліст групи "Щастя" з офіційним візитом відвідав Чернівецьке представництво групи "БТ"
Максимально достоверный памфлет о пребывании на буковинской земле славноголегiня Дм.Остроушка.А пребывание..


Добавить комментарий!